پخش کننده سیب زمینی اسپونتا ارگانیک عمده

سیب زمینی از محبوب ترین و پرمصرف ترین صیفی جاتِ گروه بادمجانیان، در تمام جهان می باشد که به شکل های بسیار متنوع طبخ و در غذاهای مختلف استفاده می شود. بیش از هزار نوع سیب زمینی وجود دارد و هر کدام ویژگی خاص خود را دارد. در این مطلب قصد داریم به طور ویژه با سیب زمینی اسپونتا ارگانیک و خواص معدنی آن آشنا شویم و در پایان به پخش عمده مستقیم و نحوه خرید سیب زمینی اسپونتا بپردازیم.

پخش کننده سیب زمینی اسپونتا ارگانیک عمده

بررسی مواد معدنی موجود در سیب زمینی اسپونتا

بررسی مواد معدنی موجود در سیب زمینی اسپونتا گرچه ارقام مختلف سیب زمینی شیرین از لحاظ شکل ظاهری و رنگ پوست و گوشت و هم چنین تا حدی مزه، با هم تفاوت هایی دارند اما می توان گفت مواد معدنی و مغذی موجود در سیب زمینی در همه ارقام آن کم و بیش یکسات است. البته به شرط ارگانیک بودن آن. چرا که در ارقام غیر ارگانیک ممکن است شاهد وجود مواد شیمیایی مضر و آنتی بیوتیک هایی باشیم که در بافت آن نفود کرده است.

این ماده غذایی سرشار از کالری است و همه ما آن را به نشاسته فراوانش می شناسیم. کلسیم، سلولز، پتاسیم، آهن، سدیم، انواع ویتامین ها، پروتئین، اسیدهای عالی نظیر فولیک اسید و مقادیر زیاد کربوهیدارات از دیگر مواد معدنی در سیب زمینی اسپونتا می باشد. پوست سیب زمینی نیز سرشار از پتاسیم و آنتی اکسیدان های گوناگون و فولات است.

هر یک از ویتامین ها و مواد معدنی ذکر شده که درون سیب زمینی وجود دارد تامین کننده نیاز سلول های بدن است و موجب حفاظت و سلامت چشم، قلب، کبد، تقویت سیستم عصبی می شود. سیب زمینی بخار پز تمامی خواص آن را حفظ می نماید و بهتر است از سرخ کردن آن در روغن پرهیز شود. سیب زمینی اسپونتا سازگار با سلامت انسان است چرا که برای تولید چیبس مناسب نیست و عموما شکل تازه خوری آن رایج تر می باشد.

راهنمای خرید سیب زمینی اسپونتا ارگانیک

راهنمای خرید سیب زمینی اسپونتا ارگانیک سیب زمینی اسپونتا پوست و گوشت زرد رنگ دارد. اندازه درشت و شکل بیضوی از دیگر مشخصه های ظاهری آن است. چشم های کم عمق دارد و این از ویژگی های مثبت آن محسوب می شود. با وجود داشتن شاخه و برگ نه چندان انبوه، و همچنین رشد تاحدی زودرس و زمان برداشت متوسط و عرضه به موقع در بازار این رقم سیب زمینی نسبت به دیگر ارقام حساسیت های ویژه ای دارد و مقامتش در برابر بیماری و آفات کم است. با این حال مشتریان خود را دارد و پس از کشت باید بلافاصله به توزیع سیب زمینی اسپونتا پرداخت چون نگهداری آن در انبار احتمال فاسد شدن را در پی خواهد داشت.

شاید همین حساسیت ها، سیب زمینی اسپونتا را به یکی از سالم ترین ارقام تبدیل نموده است که می توان گفت ضامن سلامتی انسان نیز می باشد و کارخانه های چیبس سازی هیچ گاه سراغ این رقم از سیب زمینی نمی روند. در هنگام خرید سیب زمینی اسپونتا علاوه بر شکل ظاهری آن باید به نکاتی جهت تازه بودن و ارگانیک بودن آن توجه کرد: بافت محکم، عدم چروکیدگی، نداشتن جوانه، عدم بریدگی، عدم وجود قسمت های سبز رنگ و نرسیده و اندازه نرمال از جمله این نکات می باشد.

فروش مستقیم سیب زمینی اسپونتا ارگانیک عمده

فروش مستقیم سیب زمینی اسپونتا ارگانیک عمده تمامی مراحل کشت سیب زمینی اسپونتا ارگانیک، کاملا طبیعی بوده و از هیچ گونه کود شیمیایی و آفت کش و… استفاده نشده است. به عبارتی می توان گفت سیب زمینی محلی و سالم است. این ارگانیک بودن حتی در مراحل بعد از برداشت، یعنی نگهداری و بسته بندی نیز رعایت می شود. سیب زمینی ها در گونی های کنفی و وزن های مختلف به فروش می رسد.

مشتریان و مصرف کنندگان می توانند با مراجعه به تولید کنندگان و پخش کنندگان این محصول به صورت مستقیم اقدام به خرید عمده نمایند و با قیمت مناسب تری سیب زمینی اسپونتا را تهیه نمایند چرا که در صورت فروش مستقیم هزینه های انبار داری و حمل و نقل از بهای تمام شده محصول کم می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما