مرجع فروش سیب زمینی بورن ارگانیک

سیب زمینی به شکل های مختلف مصرف می شود و تا به حال بیش از هزار رقم سیب زمینی در جهان شناخته شده است که در این میان تنها برخی از ارقام به دلیل سود آوری تجاری، بیشتر از بقیه ارقام کشت می شود تا تقاضای روز افزون مصرف کنندگان را پاسخ گویند. در این مطلب قصد داریم به طور ویژه به سیب زمینی بورن ارگانیک و مرجع فروش آن بپردازیم و با خصوصیات این رقم از سیب زمینی بيشتر آشنا شویم.

مرجع فروش سیب زمینی بورن ارگانیک

میزان سدیم موجود در سیب زمینی

میزان سدیم موجود در سیب زمینی ماده معدنی سدیم در سیب زمینی وجود ندارد و میزان آن، هم چون میزان چربی و کلسترول صفر می باشد. به طور کلی گیاهان نیاز به سدیم ندارند به خصوص در مورد سیب زمینی که دارای مقادیر زیادی پتاسیم است، حتی وجود مقادیر خیلی جزئی از سدیم ضرورتی در متابولیسم گیاه ندارد بلکه مضر هم می باشد.

وجود سدیم در بافت سیب زمینی بیانگر خاک حاوی سدیم بیش از حد می باشد که از طریق ریشه جذب شده است. استفاده از کودهای شیمیایی و حشره کش و آفت کش و حتی آب حاوی سدیم و هر همچنین هر گونه تجزیه مواد معدنی در خاک که منجر به آزاد سازی سدیم شود باعث آسیب هایی جدی به گیاه می شود.

افزایش بیش از حد سدیم در سیب زمینی همان کاری را با آن می کند که افزایش سدیم با بدن ما می کند؛ یعنی ایجاد پدیده اسمز که طی آن آب میان بافتی یا درون سلولی کاهش می یابد. وجود سدیم هم باعث خشک شدن سیب زمینی می شود و در کل گیاه را پژمرده و رشد آن را متوقف می نماید.

خصوصیات سیب زمینی بورن ارگانیک

خصوصیات سیب زمینی بورن ارگانیک شکل ظاهری سیب زمینی بورن (Burren)، هم چون سیب زمینی آجیبا زرد، سیب زمینی سانتانا و اسپونتا بیضی شکل است اما در اندازه های مختلف ریز تا درشت. رنگ پوست و گوشت آن زرد می باشد و دارای چشم کم عمق. تفاوت آن در میزان مقاومت در برابر ویروس و آفت است که می توان گفت نسبت به دیگر ارقام تا حدی مقاوم است. تفاوت دیگر در شکل ظاهری بوته و شاخه و برگ آن می باشد که سیب زمینی بورن شاخه و برگ های جمع و جورتری دارد.

سیب زمینی بورن رقم مناسبی برای سرخ کردن و گزینه مناسبی برای کارخانه های تولید چیبس نمی باشد اما مصرف تازه خوری آن بیشتر رایج است که در این صورت با سلامت انسان نیز سازگارتر است و تمام خواص آن حفظ می شود.

تشخیص ارگانیک بودن سیب زمینی صادراتی شاید چندان راحت نباشد. اما به طور کلی در محصولات ارگانیک تمامی فرایندها کاملاً طبیعی بوده و از هیچ گونه مواد شیمیایی مضر هم چون کودها، مواد دفع آفات استفاده نمی گردد چرا که این مواد مضر به بافت گیاه رسوخ کرده و در نهایت به بدن انسان ها منتقل می شود. اندازه سیب زمین بورن هم نشانگر ارگانیک بودن یا نبودن آم نیست زیرا با استفاده از کودهای طبیعی می توان خاک را تقویت نمود و سیب زمینی های درشت تری را حاصل نمود.

عرضه کننده سیب زمینی بورن ارگانیک

عرضه کننده سیب زمینی بورن ارگانیک برای اطمینان از کیفیت گوجه فرنگی در میدان و ضمانت ارگانیک بودن آن بهتر است به عرضه کنندگان معتبر و یا تولیدکنندگان این محصول مراجعه نمود که به عرضه آن هم به صورت مستقیم و عمده می پردازند. علاوه بر این با حذف واسطه ها قیمت تمام شده محصول به دلیل حذف هزینه نگهداری و انبار و هزینه حمل و نقل و غیره کاهش می یابد.

مراجعه به مرجع فروش که در عرضه انواع رقم های سیب زمینی نظیر: آجیبا، آریندا، اسپونتا، آلمرا، آریا، بانبا، جلیا، میلوا، رامبا، ساتنیا، راموس نیز فعالیت دارند از طریق سایت نمایندگی فروش آن به صورت آنلاین صورت می پذیرد. به این ترتیب می توان خرید با صرفه تر و مطمئن‌تری را تجربه کرد و به راحتب به ثبت سفارش اقدام نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.