لباس افغانی مجلسی در جشنواره کن چشم همه را خیره کرد

موضوعات فولکلور شامل اسناد سنتی، پوشاک و هنرها و صنایع دستی است. لباس افغانستانی، جامعه، ژنتیک و سلیقه فردی است که در آن زندگی می کند.

امروز عصاره های محلی در روزهای خاص در صندوق های رای است و گرفتن آن شرم آور است.

لباس افغانی مجلسی سال‌هاست که در ست‌های بافتنی خودشان با صنایع دستی بافته می‌شوند و حتی به خانه‌هایشان می‌فروشند. لباس افغانستانی خود را با اکسسوری تزئین می کردند و با گلدوزی و توری احساسات و کت و شلوار خود را بیان می کردند. شما به شکاف‌ها منتقل شده‌اید، جایی که من می‌توانم با آب نبات‌های قرمز رنگ شکاف روبرو شوم.

Fez در ابتدا استفاده نمی شود. یک تاج نقره ای که با نقوش مختلف ساخته شده است به فاس چسبانده شده است.

تپه نقره ای به شکل مربع است و سکه های طلا بر روی خاکستری که به پیشانی می آید چیده شده است. فسین کیزینا با نخ مهره قرمز مردد است.

لباس افغانی مجلسی

لباس افغانستانی «کاستین دون» شلوار بافته شده، نوعی شلوار است. راه راه های بلند شرابی، آبی یا قرمز هستند.

در حالی که با پیراهن و لباس افغانستانی مردانه پوشیده می شود، در دوره پریود من فقط ژاکت چهارخانه بپوشید. کمر بند داخلی با یقه درخشان، کوبدالی در جلو، آبی یا قرمز شطرنجی در مردان سفید و کمربند مردانه که در مردان آن استفاده می شود از نخ پشمی بافته شده است.

سه دامن؛ لباس افغانستانی است که از سه تکه در رنگ ها و نقش های مختلف تشکیل شده است که بر روی فیستان و آهو مردانه می پوشند.

یقه و سجاف با قلاب قلاب دوزی شده است. با فرض دو تکه جلویی روی کمربند که کمر را بزرگ می کند، شروع کنید. پارچه گشاد را «فرمان» و مخملی را «سالتا» می گویند.

دو طرف لباس افغانستانی و کنار بازوهایش با نخ جلیتر نقره دوزی شده است. روی سه دامن پوشیده می شود. در نواحی Mudurnu و Göynük ما، کد لباس افغانستانی «bindallı»، «سه دامن»، «لباس بالا»، «کت دوبند» است.

بیندالی جامه ای است که کرین متاهل با فس و چتکی می پوشند. دختران مجرد فقط سه دامن و گل رز می پوشند. تاپ کت و دوشاخه های خاص ترندی است که بیشتر مورد توجه خانم های مسن است. چیزهایی مثل قول، نامزدی، حنا کرده اید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.