فروشگاه عرضه سیب زمینی آریندا کیلویی

انواع مختلف سیب زمینی در کشورمان تولید میگردد که یکی از مرغوب ترین سیب زمینی های موجود دربازار سیب زمینی آریندا است.که معمولا خرید آن به صورت عمده و از فروشگاه های معتبر برای فروش و صادرات در بازار استفاده میشود.سیب زمینی در بازارهای میوه و تره بار اهمیت ویژه ای دارد به دلیل آنکه دربسیاری از غذاها استفاده میشود و می توان آن را به گونه های مختلفی طبخ و استفاده کرد.سیب زمینی آریندا کیلویی را میتوان از مراکز موجود در سطح شهرها خریداری نمود.

فروشگاه عرضه سیب زمینی آریندا کیلویی

شکل ظاهری سیب زمینی آریندا

شکل ظاهری سیب زمینی آریندا از مشخصات ظاهری سیب زمینی آریندا میتوان به بیضی شکل بودن آن اشاره نمود این محصول دارای پوستی زرد می باشد ولی گوشت داخلی آن نسبت به قسمت پوست و رویه ی آن از رنگ کم رنگ تری برخوردار است و به رنگ زرد کم رنگ می باشد در مقایسه با انواع دیگر سیب زمینی مشتری پسندی بالایی ندارد و کمتر از آن تهیه می شود.

از دیگر خصوصیات این محصول میتوان به عملکرد باردهی آن اشاره نمود که اگر کشاورزی بکارد باردهی بالایی دارد بافت سیب زمینی آریندا نرم و آردی می باشد.

سیب زمینی جلی نوع دیگری از ارقام سیب زمینی می باشد که رنگ پوست زرد و گوشت زرد ملایم دارد و در مقایسه با آریندا مشتری پسندی بیشتری دارد این رقم بیشتر در تازه خوری و در صنعت چیپس استفاده می شود.

خواص مصرف سیب زمینی برای بدن

خواص مصرف سیب زمینی برای بدن سیب زمینی این محصول خوشمزه خواص بسیار زیادی برای بدن دارد و به شکل های گوناگون در انواع غذا ها کاربرد دارد که به ذائقه و سلیقه ی شخصی افراد بستگی دارد میتوانیم بصورت آبپز، سرخ کرده و همچنین مخلوط نمودن با دیگر مواد غذایی مصرف نماییم و کارخانجات زیادی از انواع سیب زمینی در تهیه ی چیپس استفاده می کنند و درامد زیادی را نصیب این کارخانجات می نماید.

سیب زمینی همانگونه که اشاره نمودیم خواص زیادی برای سلامتی بدن نیز دارد که در ادامه به برخی از آن ها می پردازیم:

  • سیب رمینی غنی از فیبر و پتاسیم است که به کاهش فشار خون کمک زیادی می نماید.
  • سیب زمینی کلسترول ندارد و برای بهبود و سلامت قلب بسیار مفید است.
  • مصرف سیب زمینی آبپز از سرطان جلوگیری می نماید.
  • سیب زمینی حاوی منیزیم و پتاسیم است و به بهبود استخوان ها کمک می کند.
  • همچنین مالیدن موضعی آب سیب زمینی بر روی پوست از لک های پوستی جلوگیری و شادابی را به پوست می بخشد و برای بهبود سوختگی های سطحی موست مالیدن آب سیب زمینی بر روی محل مورد نظر موثر واقع شده است.

و بسیاری خواص دیگر که خارج از این مبحث است، سیب زمینی آگریا به صورت بیضی شکل می باشد و رنگ آن زرد است و از اندازه ی نسبتا بزرگی برخوردار است از دیگر خصوصیات این سیب زمینی مرغوب می توان به طعم بسیار خوب آن اشاره نمود که نسبت به انواع دیگر منحصر به فرد می باشد این گونه از سیب زمینی در بازارهای جهانی از ارزش بالایی برخوردار می باشد.

قیمت سیب زمینی آریندا کیلویی

قیمت سیب زمینی آریندا کیلویی سیب زمینی آریندا کیلویی در مراکز فروش و میدان های تره بار موجود در شهرهای مختلف وجود دارد و از آن برای مصارف خانگی و تازه خوری استفاده می گردد و هم نیز هرساله کشاوران زبادی از نقاط مختلف کشور این محصول را به صورت عمده برای تهیه ی بذر خریداری می نمایند.

فروش عمده ی محصول از صرفه اقتصادی بالاتری برای فروشنده و خریدار برخوردار است و شما می توانید هم اینک این محصول نوبرانه را از مراکز ما به راحتی تهیه و خریداری نمایید. سیب زمینی صادراتی باید از کیفیت بالاتری برخوردار باشد تا متقاضی داشته باشد.

قیمت سیب زمینی آریندا در مراکز مختلف متفاوت می باشد و به عوامل مختلفی بستگی دارد قیمت این محصولات معمولا به وسیله ی میدان های تره بار مشخص می گردد واز عوامل دیگری که بر روی قیمت گذاری تاثیر میگذارند میتوان به کیفیت محصول، ریز و درشتی آن، مرکز تولید شده و حتی موجودی آن در بازار بستگی زیادی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما