فروشندگان سیب زمینی آگریا صنعتی

سیب زمینی آگریا صنعتی از خوشمزه ترین و لذیذترین سیب زمینی ها می باشد که به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی پرورش می یابد واز سطح کیفی بالایی برخوردار می باشد. عرضه این نوع از صیفی جات توسط مرکز خرید آنلاین صورت می گیرد. عرضه سیب زمینی صادراتی آگریا سورت شده به صورت مستقیم توسط تولید کننده با حذف تمامی واسطه ها با ارائه ضمانت با قیمت های مناسب و استثنایی صورت می گیرد.

فروشندگان سیب زمینی آگریا صنعتی

مشخصات سیب زمینی آگریا صنعتی

مشخصات سیب زمینی آگریا صنعتی ⏹️ سیب زمینی آگریا از خوشمزه ترین و لذیذترین سیب زمینی ها می باشد که به صورت کاملا ارگانیک و طبیعی پرورش می یابد واز سطح کیفی بالایی برخوردار می باشد. عرضه این نوع از صیفی جات توسط مرکز خرید آنلاین صورت می گیرد. عرضه سیب زمینیآگریا سورت شده به صورت مستقیم توسط تولید کننده با حذف تمامی واسطه ها با ارائه ضمانت با قیمت های مناسب و استثنایی صورت می گیرد.

⏹️ صیفی جات از مهم ترین دسته مواد غذایی می باشند که جایگاه ویژه ای در آشپزی ایرانی دارد. یکی از انواع صیفی جات سیب زمینی می باشد که در پخت اکثر غذا ها مورد استفاده قرار می گیرد که این سیب زمینی خود نیز شامل انواع گوناگونی است که هر نوع طعمی خاص و ویژگی های منحصر به فردی دارد.

⏹️ یکی از انواع این سیب زمینی سیب زمینی آگریا سورت شده است که در بسیاری از اراضی کشور که دارای خاک و آب و هوایی سازگار با این صیفی جات دارند توسط کشاورزان باتجربه پرورش می یابد سیب زمینی آگریا سورت شده درجه یک دارای مشخصات و ویژگی های مهم و کلیدی می باشد که عبارتند از …

۱ _ این سیب زمینی مزه و طعمی بسیار خوب و دلنشین دارد و فاقد هرگونه طعم پوسیدگی و ماندگی است.
۲ _ این نوع سیب زمینی عطر و بوی بسیار فوق العاده ای دارد به گونه ای که هنگام استفاده بوی آن به مشام می‌ رسد.
۳ _ این سیب زمینی بسیار آبدار می باشد و ظاهری آگریا رنگ نیز دارد.

◀️ سیب زمینی راموس و آگریا سورت شده با استفاده از دستگاه های مخصوص سورتینگ به خوبی سورت می شود و تمامی ناخالصی‌های آن به خوبی گرفته می شود و دارای ظاهری کاملا سالم و بدون لک می باشد.

میزان سدیم موجود در سیب زمینی

میزان سدیم موجود در سیب زمینی سیب زمینی به طور طبیعی تقریباً سدیم ندارد (که همراه با کلرید نمک ایجاد می کند). توصیه بهداشت عمومی این است که مراقب مصرف بیش از حد نمک باشید، چرا که از یک ارتباط بین مصرف سدیم و خطر فشار خون بالا ( فشار خون بالا ) می باشد. سدیم دیگر غذاهای نشاسته ای به همان اندازه کم است، اما میزان پتاسیم موجود در سیب زمینی به طور قابل توجهی بیشتر از مثلاً در ماکارونی است. ترکیب پتاسیم بالا و سدیم کم سیب زمینی را برای افرادی که سعی در کنترل فشار خون خود دارند به یک غذای سالم تبدیل می کند. با این حال، باید احتیاط کرد که در طول آماده سازی غذا مقدار زیادی چاشنی یا سس شور اضافه نکنید.

برای کسانی که سعی در کاهش وزن دارند یا از افزایش وزن خودداری می کنند، سیب زمینی ارگانیک ممکن است نقش مفیدی داشته باشد. یک وعده متوسط ​​سیب زمینی آب پز و پوست کنده (180 گرم) حاوی حدود 140 کالری است که بسیار کمتر از میزان انرژی موجود در همان مقدار پاستای آب پز (286 کالری) یا برنج آب پز (248 کالری) است. با این حال، لاغرها باید مراقب باشند: میزان انرژی سیب زمینی که سرخ شده است (دو یا سه برابر بیشتر از سیب زمینی آب پز یا پخته) است، بنابراین این اشکال از سیب زمینی برای کسانی که رژیم کاهش وزن دارند کمتر مناسب است.

“خبر خوب” دیگر برای کسانی که سعی در جلوگیری از افزایش وزن دارند این است که سیب زمینی دارای بالایی سیری شاخص است. از آنجا که چگالی انرژی، یعنی کالری در هر گرم غذا، سیب زمینی آب پز یا پخته پایین است، خوردن مقدار زیادی از آنها با زیاد کالری مصرف (تقریبا 140 کیلو کالری از یک اندازه متوسط) برابر نیست. بنابراین، می تواند به شما کمک کند تا بدون پرخوری از نظر انرژی احساس سیری کنید. یک مطالعه در مورد اثرات سیری غذاهای مختلف سیب زمینی را در مقایسه با میزان دریافت کالری یکسان از نان سفید، سه برابر دارای میزان سیری نشان داد. 5

توزیع سیب زمینی آگریا صنعتی

توزیع سیب زمینی آگریا صنعتی سیب زمینی ساتینا سورت شده از سیب زمینی ها تازه درجه یک و با کیفیت می باشد که پس از برداشت از اراضی برای فرآوری و سورت به بسیاری از کارخانه‌ ها با برندهای مختلف توزیع می شود. این سیب زمینی به دلیل طعم فوق العاده و کیفیت بالایی که دارد نسبت به سایر نمونه های آن در بازار محبوب تر و پر مصرف تر می باشد.

مرکز توزیع سیب زمینی آگریا پس از سالها سابقه و تجربه کاری و کادری مجرب و حرفه ای در این زمینه به موفقیت های بزرگ و فوق العاده ای دست یافته است و توانسته برگ زرینی را در پرونده خود ثبت نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما