عمده فروشی سیب زمینی آگریا درجه 1 تازه

سیب زمینی آگریا درجه 1، دارای طعمی لذیذ و ظاهری بسیار زیباست. این سیب زمینی اعلا، دست چینی تازه و بی همتا، از مزارع بکر و کاملاً طبیعی، کوه پایه های سرسبز سبلان است. بافت طلایی رنگ و کیفیت مرغوب، هنگام طبخ انواع غذاهای خوشمزه ی ایرانی و خارجی، سبب گردیده تا سرآشپزان خبره و با تجربه و همچنین کد بانو های هنرمند و خوش سلیقه، از مصرف کنندگان دائمی این سیب زمینی عالی باشند. کیفیت فوق العاده استثنایی و تضمین شده، در کنار قیمت ارزان به دلیلِ فروش عمده، حاشیه ی سود قابل قبولی را برای تجار ، بازرگانان و صادر کنندگان ارجمند، به دنبال خواهد داشت. عمده فروشی سیب زمینی آگریا درجه 1 تازه

نکاتی برای انتخاب سیب زمینی آگریا درجه 1

نکاتی برای انتخاب سیب زمینی آگریا درجه 1 این سیب زمینی، گونه ای عالی و خوش خوراک در میان انبوهی از ارقام سیب زمینی است، که مشتریان پا به کار و مصرف کنندگان زیاد آن، نه تنها در میهن عزیزمان، بلکه، در سایر کشورها، به ویژه کشور های همسایه، سبب شده اند تا کشاورزان، علیرغم کلیه ی مشکلات و چالش های پیش رو، اهتمام بیشتری به کشت آن داشته باشند.

هنگام مراجعه به مراکز فروش سیب زمینی، در میادین تره بار، و یا سایر واحد های مشابه، سیب زمینی های زیادی با نام آگریا، در رنج های مختلف قیمتی عرضه می گردند، اما، آنچه که در ادامه ی مطالب این بخش بیان خواهد شد، مواردی است که توجه و رعایت آن ها، لازمه ی انتخاب صحیحِ آگریای درجه یک می باشد:

 • سیب زمینی تازه، و درجه یک ضمن اینکه کاملاً سورت شده و یک دست می باشد، بوی تاز ه ای نیز دارد؛ یعنی، هنوز امکان استشمام بوی خاکِ مزرعه وجود دارد.
 • آگریای مرغوب، دارای بافت محکم و منسجمی است، برای اطمینان خاطر از این مهم، با انگشت دست، بافت آن را محکم فشار دهید، مشاهده می نماید، هیچ اثر پذیری و انعطافی در بافت آن دیده نخواهد شد.
 • گوشته ی این نوع از سیب زمینی کاملاً طلایی رنگ و پوست آن نیز زرد است.
 • وجود برخی مناطق سبز رنگ در پوسته ی بیرونی آن، نشان از کیفیت پایین دارد، کارشناسان تغذیه، مصرف خوراکی این بخش را، به دلیل اینکه حاوی مقادیر زیادی ماده ی سولانین( این ماده باعث رنگ سبز می شود) بوده و سبب ابتلا به سوء هاضمه، اسهال ومسمومیت می شود را؛ ممنوع اعلام کرده اند.
 • آگریای عالی، فاقد هر گونه جوانه بوده و غد هایی کم عمق و کشیده دارد.
 • وجود لکه های تیره بر پوست سیب زمینی ، علاوه بر اینکه از کیفیت پایین آن خبر می دهد، نشانه فساد سریع و تاریخ مصرف پایین آن می باشد.( قبل از اینکه سیب زمینی به طور کامل گندیده و فاسد شود، می بایست سریعاً با جدا سازی قسمت های تیره، مصرف گردد)
 • محصول ممتاز سیب آگریا، دارای پوستی کاملاً صاف و زیباست و وجود هر گونه شکاف، روزنه و پارگی بر سطح پوست، دال بر عدم مرغوبیت آن می باشد.
 • برای اطمینان از کیفیت عالی بافت و گوشت مناسب زمینی، با ناخن سطح آن را خراش دهید، آگریای ممتاز، بافت زرد رنگِ زیبایی دارد که حاوی مقدارِ کمی رطوبت است( بافت آن نباید خیلی پُرآب، باشد به شکلی که هنگام خراشیدن با ناخن، آب زیاد آن به بیرون بپاشد)
 • به یاد داشته باشیم، سیب زمینی هایی که دارای ظاهری مچاله و توهم رفته هستند، به هیچ عنوان مرغوب نبوده و حتی دارای طعم و خاصیت مطلوبی نیز نمی باشند.

شرایط مناسب برای نگهداری از سیب زمینی تازه

قطعا، سیب زمینی آگریای تازه و درجه یک، دارای جایگاه ویژه ای در صنایع فر آوری غذایی و همچنین، آشپزخانه های ایرانیان بوده و تقاضای مصرف زیاد این گونه ی عالی و سوپر کیفی، باعث شده که در ماه های برداشتِ محصول( معمولاً اواخر مرداد تا پایان شهریور ) بخش عمده ای از آن روانه ی بازار شده و یا به دست صنایع غذایی برسد.

پاسخگویی به نیاز مشتریان، در طول سال، دلیلی شده تا بخشِ دیگری از تولیدات این محصول، که نسبتاً دارای شرایط مناسبی بوده و از کیفیت قابل قبولی نیز برخوردار است، به بازار ارسال نشده و در انبار های ویژ ه ای که برای همین منظور طراحی شده اند، نگهداری شده، و به تدریج، به دست مصرف کنندگان برسد.

روش نگهداری از سیب زمینی، برای مدت طولانی، دارای نکات و پیچیدگی های خاصی است، لیکن، موارد کلی آن، به صور خلاصه و موجز، برای آشنایی یشتر شما خوانندگان عزیز، در ادامه بیان شده است:

 • یکی از شرایطِ مهم، برای موفقیت در نگهداری سیب زمینی تازه، کیفیت و مرغوبیت سیب زمینی می باشد، به بیانی ساده، مرغوبیت سیب زمینی با نگهداری آن ارتباط مستقیم داشته و به همین دلیل، بهترین سیب زمینی تازه برداشت شده را برای انبار داری جدا سازی می نمایند.
 • محصول کاملاً رسیده، بیشتر از بقیه ی انواع، مناسب نگهداری طولانی مدت است.
 • ارقام مختلف سیب زمینی، دارای کارکردهای متفاوتی در شرایط نگهداری هستند، بهترین رقم پیشنهادی برای انبار کردنِ طولانی مدت، سیب آگریا می باشد.
 • میزان رطوبتِ محیط، نباید بیش از نودو پنج درصد یا کمتر از هشتاد و پنج درصد باشد.
 • دمای 15 درجه سانتی گراد، مناسب ترین دما برای این کار می باشد، زیرا، دمای بیشتر و یا متر ( زیر 6 درجه ) قند سیب زمینی ها را فعال و سبب ایجاد گندیدگی می شود.
 • میزان نور محیط، باید به حداقل ممکن برسد و برای کمک به تامین این هدف، استفاده از لفافه های مخصوص تیره رنگ( به طور معمول گونی های نایلونی سیاه) بسیار کارآمد و مناسب هستند.
 • محل نگهداری باید عاری از هرگونه حیوانات و حشرات موذی بوده و از قبل نست به پاک سازی و استریل کردن انبار در برابر قارچ ها، اقدامات لازم بعمل آید.

سیب زمینی آگریا درجه 1 چه فوایدی دارد

سیب زمینی آگریا درجه 1 چه فوایدی دارد چند قرنی، بیشتر از کشت رسمی و استفاده از این سبزی مقوی و خوش مزه در کشورمان نمی گذرد، لیکن، خواص فوق العاده و بی نظیرِ سیب زمینی، به ویژه، رقم آگریا، زمینه را برای توسعه فرهنگ استفاده از آن، بین هموطنان عزیزمان ایجاد کرده و آمارِ مصرف آن، از سرانه ی نرمال و قابل قبولی در کشور حکایت دارد.

اگر شما عزیزان، نیز، از مصرف کنندگان این محصول مقوی و سلامت می باشید، از شما دعوت می کنیم تا با مطالعه ی مطالبی که در ادامه به نگارش در آمده است، با خواص و فواید بی نظیر آگریای درجه یک، بیش از گذشته آشنا شوید:

 • این ماده خوراکی، سرشار از مقادیر متنابهی مواد معدنی مغذی و ویتامین هایی مانند: ویتامین سی، ویتامین ب6، فیبر، کربوهیدرات، منیزیم، کلسیم بوده که هریک از موارد یاد شده به نوبه ی خود، تاثیر بسزایی در تامین سلامت و ایمنی بدن دارند.
 • به تازگی اثبات گردیده، ماده ی مهمی به نام اسید لیبوییک که در آگریا به مقدار مناسبی یافت می شود، یکی از مهم ترین مواد لازم برای پیشگیری از ابتلا به آلزایمر و همچنین تقویت حافظه می باشد.
 • بسیاری از ورزشکاران، برای تامین فیبر لازم و کربو هیدرات کافی در طول روز، استفاده از سیب زمینی را در وعده های غذایی خود گنجانده اند.
 • وجود ویتامین ب، در سیب زمینی کمک شایانی برای پیشگیری و یا درمان افسردگی می باشد.
 • سیب زمینی بسیار کم چرب بوده و با داشتن ماده ای به نام کوکو آمینز، تاثیر مهمی بر کاهش و کنترل فشار خون دارد.
 • مصرف آن در زنان، مخصوصاً خانم های بارادار و یا آقایان یکی از عوامل مهم، در پیشگیری از ابتلا به پوکی استخوان و مشکلات حرکتی ناشی از آسیب های وارده به ستون فقرات است.
 • استفاده از سیب زمینی به دلیل تاثیر زیاد در کمک به ماهیجه سازی و تسریع در افزایش حجم ماهیچه ها، به صورت ویژه به ورزشکاران رشته ی بادی بیلدینگ توصیه شده است.
 • در رژیم های لاغری، بخشی از برنامه ی وعده های غذایی افرادی که رژیم گرفته اند، استفاده از سیب زمینی می باشد؛ زیرا، این ماده باعث می شود تا مصرف کنندگان به سرعت احساس سیری نموده و زودتر از موعد دست از غذا خوردن بکشند.( در نتیجه میزان کالری کمتری دریافت نمایند)
 • آنتی اکسیدان این ماده ی خوراکی بسیار مفید، با انواع رادیکال های آزاد مقابله نموده، وتاثیر شگرفی در پیشگیری از ابتلا به انواع سرطان ها دارد.
 • میزان فیبر زیاد آن، سیستم گوارشی را تنظیم و از ابتلا به یبوست جلوگیری می کند
 • بسیار از طبیبان سنتی استفاده از آگریا را برای تقویت قلب مورد توصیه قرار داده اند.
 • افرادی که از خواب نامناسب رنج می بند، با استفاده مستمر از این نعمت الهی در وعده های غذایی خود، می توانند خواب خود را تنظیم نموده و از عوارض جانبی ناشی از بی خوابی رهایی یابند.

بررسی مشخصات سیب زمینی آگریا درجه 1 تازه

احتمالاً شما دوست عزیز، با مطالعه ی مطالب فراوانی، که در ارتباط با ویژگی ها و خواص منحصر به فرد آگریا، ارائه گردیده است، تا کنون، به عنوان یکی از مشتاقان و مصرف کنندگان دائمی این ماده خوراکی جادویی، تبدیل شده اید.

به همین خاطر، در ادامه، برخی نکاتِ مهم، در زمینه ی بررسی مشخصات سیب زمینی آگریای اعلاء، به استحضار شما خواهد رسید، امیدواریم با بهره گیری از این موارد، بتوانید بهترین و تازه ترین آگریا را تامین و بر سر سفره ی خود و خانواده محترمتان از فواید بی نظیر آن بهره مند گردید:

 • سیب زمینی تازه و درجه یک آگریا، از نظر ظاهری، درشت و به شکل بیضی بوده، دارای پوست ِکاملاً صاف و یکدست بوده و بافتی طلایی و متراکم دارد.
 • غده های روی پوست آگریا، کم عمث و بیضی شکل هستند، البته، در برخی نمونه های نامرغوب این غده ها سبز شده اند.
 • میزان رطوبت آگریای تازه، نه به اندازه ای زیاد است که هنگام خراشیدن پوست آن، به صورت مشهود به بیرون بریزد و نه آن چنان کم می باشد که بافت را بی رمق و پوک جلوه دهد.
 • بازه و قیمت میانگین آگریای تازه مشخص می باشد. در صورت ارائه ی محصولی با قیمتی خیلی ارزان تر از میانگین بازار، می بایست به مرغوبیت آن شک نمود.
 • آگریا درجه ی یک ، سورت شده و یک دست در بازار عرضه می گردد و سایزی های آن یکسان است.
 • مرغوب ترین نوع آگریا، گونه ای است که، به صورت کاملاً طبیعی، و بدون استفاده از هرگونه آفت کش و کود های شیمیای، تولید شده است، این آگریا ی ارگانیک و طبیعی، علیرغم اینکه مقداری از سایر انواع مشابه گران تر می باشد، لیکن، بسیار خوش طعم بوده و فواید آن ،نیز، نسبت به بقیه، بیشتر است.

پخش مستقیم سیب زمینی آگریا درجه 1 عمده

پخش مستقیم سیب زمینی آگریا درجه 1 عمده از جمله دغدغه ی به جا و بسیار درستِ تعداد زیادی از تجار، بازرگان و فروشندگان سیب زمینی، تهیه و تحویل محصولی عالی و ممتاز، با حاشیه ی سود تضمین شده و مناسب می باشد.

این مرکز پخش، به عنوان یکی از قدیمی ترین واحدهای فعال در این بخش، مدت زیادی است که در این حوزه مشغول به خدمت بوده، و فوق العاده ترین محصول تازه ی آگریای موجود در سطح کشور را؛ برای پاسخگویی به نیاز های عزیزان یاد شده، فراهم و آماده ی توزیع نموده است.

لازم به توضیح می باشد، مشخصات سیب زمینی عمده، در کانال های ارتباطی و همچنین سایت ما قرار گرفته، تا مراجعه کنندگان محترم، به راحت ترین شیوه ی ممکن، بتوانند سفارش های خود را ثبت و پس از پرداخت آنلاین، این سیب زمینی ارزان را، در سریع ترین زمان ممکن، در اقصی نقاط کشور دریافت نمایند.

صادرات بهترین سیب زمینی آگریا درجه 1 ارزان

در حال حاضر، جمع زیادی از همکاران، مشغول به تهیه و توزیع سیب زمینی در سراسر کشور بوده و محصولات زیادی را برای عرضه در این بازار تهیه ی می نمایند، لیکن، این واحد، عهده دار فراهم نمودن کیفی ترین سیب زمینه ی آگریای سوپر اعلاء تولید شده در کشور، برای صادرات می باشد.

قوانین و استانداردهای سخت گیرانه ی بسیار زیادی، توسط کشورهای دور و نزدیک و همچنین کشورهای همسایه، برای بررسی کیفی محصول سیب زمینی صادراتی به آن ها؛ وضع گردید، اما، با افتخار تمام اعلام میداریم، این مجموعه به دلیل استفاده از ویژه ترین نوع آگریای ممتازِ ارگانیک و صد در صد طبیعی، سورت و بسته بندی با استفاده از لفافه ها و طرح های استاندارد و بین المللی، از تمامی آزمایش های بررسی کیفتِ یاد شده، سر بلند بیرون آمده است.

تولید کننده انواع سیب زمینی آگریا درجه 1

تولید کننده انواع سیب زمینی آگریا درجه 1 این واحد، با افتخار تمام اعلام می نماید، در راستای تهیه و تولید سیب زمینی، از بهترین گونه های آگریای موجود در کشور، مدت زیادی است، مشغول به فعالیت بوده و در این حوزه، سهم بسزایی، در تامین نیازمندی های کلیه ی مشتریان، تجار، بازرگانان و صادر کنندگان گران قدر، داشته است.

تمامی تولیدات ما، توسطِ کارشناسان با تجربه و کادری متخصص و متعهد، در ابتدای ترین مراحل( تهیه ی بذر و کاشت) به صورت دائم تحتِ سخت گیرانه ترین مراحل و استانداردهای کنترل کیفیت قرار داشته و به همین دلیل، گرید کیفی سوپر اعلاء سیب زمینی تولیدی، به صورت صد درصدی تضمین می گردد.

به دلیلِ اهمیتِ جلب رضایت کامل خریداران محترم، کلیه ی محصولات آگریای قابل عرضه، در مزارع نمونه و اختصاصی، که در مناطق مستعد شناسایی و با کشاورزان آن ها قراردادهای همکاری لازم منعقد گردیده، تولید، برداشت و توزیع می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.