دفتر مشق معمولی که در آتش نمی سوخت جان کودکی را نجات داد

آیا تفاوت هایی در کیفیت دفتر های تبلیغاتی وجود دارد؟ و اینکه آیا در واقع انتخاب کاغذ برای دفتر بسیار مهم است. زیرا اگر در اینجا در کیفیت صرفه جویی کنید، گیرنده را آزار خواهید داد.

قیمت این دفتر مشق معمولی می تواند بسیار متفاوت باشد. یکی از دلایل این مشکل بلوک کتاب است. زیرا در انتخاب کاغذ برای دفترچه یادداشت به خوبی فکر می شود.

در اصل، شما می توانید هر کاغذ تک رنگ را برای نوت بوک انتخاب کنید. اما از آنجایی که خودکارها همیشه سربهای تیره دارند، صفحات دفترچه معمولاً سفید روشن هستند.

اما در سال‌های اخیر، نوت‌بوک‌های بیشتری با رنگ‌های روشن دیگر به بازار آمده‌اند. به عنوان مثال، یک انتخاب محبوب برای بلوک های کتاب دفتر های تبلیغاتی، رنگ ها هستند

کتاب شب یادداشت های گایگر یک ویژگی خاص است. چون اضلاع مشکی دارد. روی آن با خودکار طلایی، نقره ای یا سفید می نویسید.چگونه کاغذ خوب را برای یک دفترچه تشخیص دهید؟

دفتر
کاغذهای گرافیکی بر حسب گرمی از حدود 70 گرم در متر مربع برای دفترچه معمولی است. به این معنی که یک متر مربع کاغذ باطله 70 گرم وزن دارد. به این وزن پایه یا گراماژ می گویند.

هرچه وزن پایه کمتر باشد، صفحه نازکتر است. خودکارهای نمدی، نشانگرها یا خودکارها به راحتی از کاغذ نازک خارج می شوند.

رنگ در پشت نیز دیده می شود. با کاغذهای ضخیم تر این به این سرعت اتفاق نمی افتد. بنابراین به دفتر های باکیفیت از انواع کاغذ از 80 گرم بر مترمربع توجه کنید.
کاغذهای بدون روکش برای صفحات قابل نوشتن دفتر انتخاب می شوند زیرا نوشتن یا کشیدن روی آنها آسان است.

کاغذهای روکش دار اغلب برای چاپ افست یا دیجیتال روی جلد استفاده می شوند. زیرا اینها سطح بسیار صافی را ارائه می دهند که جوهر چاپ به سختی روی آن اجرا می شود. تصاویر را درخشان تر کنید به این اندازه رنگ نیاز ندارید.

در مورد دفتر های تبلیغاتی، که صفحات تبلیغاتی چاپ شده باید در بلوک کتاب قرار گیرند، ممکن است مجبور شوید دو نوع کاغذ را همزمان بردارید: کاغذ پوشش داده شده برای صفحات تبلیغاتی کاغذ بدون خط برای صفحاتی که می خواهید گیرنده روی آنها بنویسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.