ارسال سرنگ انسولین عمده از ترکیه ممنوع شد

اگر دیابت دارید، انسولین را می توان به روش های مختلف تزریق کرد: سرنگ، قلم یا پمپ. پزشک به شما کمک می کند تا بر اساس دوز انسولین، سطح راحتی و عوامل هزینه تصمیم بگیرید که کدام روش برای شما بهترین است.

صرف نظر از اینکه اولین باری است که انسولین تزریق می کنید یا قبلاً آن را به صورت روتین روزانه انجام می دهید، چندین نکته از جمله اندازه  سرنگ انسولین عمده و سوزن باید در نظر گرفته شود تا بتوانید سطح قند خون را ثابت نگه دارید.

اطلاعات کلی در مورد سرنگ های انسولین:
هنگام خرید سرنگ انسولین باید به چند نکته توجه داشت. اینها یکبار مصرف هستند و فقط برای استفاده یکبار طراحی شده اند. این امر امکان اطمینان از استریل بودن سوزن ها را فراهم می کند تا از خطر عفونت ناشی از سوزن های استفاده شده جلوگیری شود.

همچنین چرخاندن محل های تزریق برای جلوگیری از لیپوهایپرتروفی، یا رسوب غیرطبیعی چربی در زیر پوست، که یک عارضه رایج با تزریق روزانه انسولین است، مهم است.

همچنین، انسولین به صورت زیر جلدی یا درست زیر پوست تزریق می شود، بنابراین سوزن به داخل عضله نمی رود، که می تواند بر سطح قند خون شما تأثیر بگذارد.

سرنگ انسولین عمده

بهترین اندازه سرنگ انسولین برای شما به دوز انسولین شما بستگی دارد.

از آنجایی که دوز ممکن است تغییر کند (پزشک شما ممکن است آن را بر اساس سطح قند خون شما افزایش یا کاهش دهد)، ممکن است برای تنظیم دوز در صورت نیاز به اندازه های مختلف سرنگ نیاز داشته باشید.

لازم به ذکر است که سوزن های انسولین نیز دارای اندازه ها و ضخامت های مختلفی هستند.

اندازه سرنگ انسولین:
همانطور که گفتیم، سرنگ‌های انسولین در اندازه‌های مختلفی برای ارائه دوزهای مختلف وجود دارند. خطوط اعداد روی سرنگ انسولین که بر حسب میلی لیتر (ml) اندازه گیری می شود، نشان دهنده موارد زیر است:

سرنگ های 0.3 میلی لیتری برای دوزهای انسولین کمتر از 30 واحد هستند و در فواصل زمانی 1 واحد شماره گذاری می شوند.
سرنگ های 0.5 میلی لیتری برای 30 تا 50 واحد انسولین هستند و در فواصل زمانی 1 واحد شماره گذاری می شوند.
سرنگ های 1.0 میلی لیتری برای دوزهای بیشتر از 50 واحد انسولین هستند و 2 واحد در هر بازه شماره گذاری می شوند.
اندازه بشکه مقدار انسولین سرنگ را تعیین می کند و گیج سوزن ضخامت سوزن را تعیین می کند. سوزن های نازک تر ممکن است برای برخی افراد راحت تر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.